DELIVERY

BRIGHT
UNIQUE

ОПЛАТА

Ти можеш оплатити своє замовлення двома способами:

1. Онлайн у нашому магазині, слідуючи простим підказкам та інструкціям для здійснення покупки.
2. Післяплата – при отриманні у відділенні "Нової Пошти" чи кур'єру у випадку адресної доставки. Таку опцію ти можеш вказати під час замовлення та уточнити всі деталі, коли наш менеджер зателефонує тобі для підтвердження замовлення.
ДОСТАВКА
Ми пропонуємо декілька способів доставки:
1. Поштову пересилку по всій території України
2. Адресну доставку кур'єром за допомогою сервісу Нова Пошта.

Додаткова послуга від Нової Пошти – післяплата, дозволяє оплатити замовлення на відділені або кур'єру при отриманні. Вкажи таку опцію під час замовлення, або коли наш менеджер зателефонує для підтвердження замовлення.

Одразу після передачі твого замовлення поштовому перевізнику, ми надішлемо sms на твій номер телефону з номером накладної посилки (ТТН).

Згідно зі стандартами "Нової Пошти" строк доставки складає до 3-х робочих днів. Якщо ти розмістив замовлення до 15:00 буднього дня, ми відправимо його того ж дня. Якщо розмістив після 15:00, воно може бути відправлено наступного робочого дня.

Відправлення на вихідних можливе, але зазвичай, вже переноситься на будні дні.
ОБМІН ТА
ПОВЕРНЕННЯ
Якщо з яких-небудь причин наш виріб не підійшов тобі, можеш повернути його або обміняти протягом 14 днів.

Якщо ти оплатив замовлення банківською картою, ми зарахуємо гроші безготівковим шляхом на ті самі реквізити протягом 3 календарних днів з моменту звернення та відправлення виробу назад.

Якщо ти оплатив замовлення накладним платежем, ми повернемо гроші під час повернення товару. У разі виникнення будь-яких питань, ви завжди можете зателефонувати нашому менеджеру: +38 093 170 87 87.